Altın İğne

Cildi yaşlanma, güneş ışınlarına maruz kalma, mevsimsel değişimler, hava kirliliği ve çalışma ortamı gibi birçok şey zarar verir. Cilt, diğer organlara göre daha hızlı yaşlanır ve özellikle yirmili yaşlardan itibaren daha fazla koruma ve destek gerektirir. Orta yaş ile birlikte en yaygın cilt sorunları kırışıklık ve lekelerdir. Son yıllarda medikal teknolojideki ilerlemeler sayesinde daha sağlıklı, daha canlı ve daha genç bir cilt görünümü elde etmek mümkündür. Bunların çoğu radyo dalgaları ve lazer ışınları kullanılarak yapılır. Son yıllarda cilt üzerinde güvenle uygulanan yeni tekniklerden biri, fraksiyonel radyo frekans radyo dalgaları (FRF uygulaması olarak da bilinir) uygulamasıdır. Bu uygulama, cilt yüzeyine zarar vermeden direkt olarak cilt altını hedefler. Bu, cildin daha gergin, canlı ve daha parlak görünmesini sağlar. Bu basit yöntem sayesinde yüzünüzü ameliyatsız olarak gençleştirebilirsiniz. Altın iğne ile birlikte ağrısız ve acısız bir cilde sahip olmak mümkündür.

Altın iğne tedavisi ne ise yarar?

Altın iğne olarak da bilinen fraksiyonel radyo frekans uygulaması, cildi gençleştirir ve güzelleştirir. Yaşlılığa ve çevresel faktörlere bağlı olarak ciltte meydana gelen kırışıklıklar, deformasyonlar ve lekelenmelerin görünümünü azaltır. Bu, cildi daha canlı, parlak ve genç gösterir.

Altın iğne seansı kaç TL?

3500 TL ile 7500 TL arasında

“Altın iğne tedavisi kaç TL?” sorusu, en çok araştırılan konulardan biridir. Altın iğne tedavisi seansları için fiyatlar 3500 ₺’den 7500 ₺’ye kadar değişmektedir.

Altın iğne ömrü ne kadardır?

Altın İğne Kalıcılığı Fiyatlandırması Altın iğne on ila on iki ay sürer. Kalıcı bir cilt yenileme ve gençleştirme altın iğne tedavisi ile mümkün değildir. Bu nedenle, hastalarımızın cilt yapılarına göre değişen süreye göre tedaviye devam edilmesi gerekir.

İlginizi Çekebilir  Jel Tırnak

Altın iğne gerçekten işe yarıyor mu?

Altın iğne, hafif ve orta dereceli yara izlerini tamamen ortadan kaldırırken, yüksek dereceli yara izlerinde de belirgin iyileşme sağlar. Cilt gençleştirme ve kırışıklık tedavisinde: Bu, cilt gençleştirme yöntemlerinin en etkililerinden biridir.

Instagram : bukbeauty