Slimcare(Emslim) Nedir?

Slimcare, EMT teknolojisine odaklanmış kas geliştirme sistemine Slimcare ile zayıflama adı verilir. Vücudunuzu zorlamadan, oldukça kolay şekilde mekik çekmeye eş değerdir. 30 dakikalık süre içinde, 20,000 mekiğe eş olan bu uygulama, teknolojik imkanların geldiği son noktayı gösteren bir vücut geliştirme sistemidir.

Yağ yakmasının yanında, bölgedeki kasların da aktif olarak çalışmasına katkıda bulunur. Estetik tıp alanının en yenilikçi alanlarından birisidir.

Yüksek yoğunluk şekilde elektromanyetik terapiye sahip olan slimcare ile zayıflama, diğer zayıflama uygulamalarından birçok noktada ayrılır. Supramaximal olarak kas yaratılmasına olanak tanır. Bildiğimiz kas kasılmalarının aksi şekilde, supramaximal kasılmalar, beyinden bağımsızdır.EMT yöntemi, kasın devamlı şekilde gergin kalmasını sağlar. Kasların gevşemesine izin vermeden, devamlı aktif kalmasını sağlar. Yüksek çalışma koşullarına sahip olan EMT, kas dokusunu gererken, uyum sağlaması için de zorlar.

Mevcut etkiler sonucunda, EMT sistemine sahip olan uygulama yağları eritir. Aynı zamanda oldukça güçlü kaslara sahip olmanızı sağlar. Uygulamayı bilinen zayıflama uygulamalarından ayıran nokta, soğutma sistemidir. Sahip olduğu soğutma sistemi, uzun süre dayanıklılık gösteren bir yapıya sahiptir. 24 saat boyunca kesintisiz çalışır.

Sağlık alanında birçok yenilik yaşanmaktadır. Bu yeniliklerden en çok ilgi çekenlerinden birisi, Slimcare teknolojisidir. Hastaların aşamaları, bu tür daha başarılı geçer. İnsanların daha başarılı kilo vermesini sağlayan yeni yöntemler, günümüzde oldukça farklılık gösterir.

Günümüzün en büyük sağlık sorunlarından birisi de obezitedir. Obezitenin ana nedeni, vücutta biriken fazla yağdır. Vücut yağları yakamadığı zaman, kilo alımı gerçekleşir.

Slimcare ile zayıflama, yağların yakılmasında aktif şekilde rol oynar. Kasları yoğun olarak çalıştırması da, vücudun aktifleşmesini sağlar.

Slimcare Neden Yapılır?

Hastaların kas yapılarını geliştirip arttırırken, cildi de sıkı hale getiren uygulama, yağ hücrelerinin azaltılmasıyla hastaların ideal vücut kilolarına gelmelerini sağlar. Günümüzde oldukça sık tercih edilen Slimcare yöntemi, birden fazla faydayı hastalarla buluşturur. Sağlıklı ve hızlı kilo vermek isteyen kişiler, güvenilir uzmanlar yardımıyla bu yöntem sayesinde oldukça hızlı şekilde kilo verebilir. Bu şekilde günlük yaşam kaliteleri de artmış olur.

Slimcare Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Bölgesel zayıflama yanında, tüm vücut zayıflama yöntemi olarak da tercih edilen Slimcare, kişilerin daha formda ve canlı görünmesini sağlar. Aynı zamanda, kişilerin inatçı şekilde yıllardır geçmeyen yağlarının hızlı bir şekilde erimesini sağlar. Kas miktarları da buna bağlı olarak artar.

Ülkemizde son yıllarda, en sık tercih edilen yağ yakma yöntemlerinden birisidir. Başarılı bir uygulama olduğundan, gün geçtikçe yayılmaktadır. Birçok kası harekete geçiren bir uygulama olduğundan, sağlık merkezlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Kas yapmak ve aynı anda yağ kaybetmek için tercih edilen en işlevsel yöntemlerden birisidir. Slimcare ile zayıflama, hayalinizdeki görünüme kavuşmanızı kolaylaştırır.

SLIMCARE Uygulaması Hangi Bölgelere Uygulanır?

Slimcare , genel anlamda vücudun her bölgesine uygulanır. Karın bölgesinde oluşan ve estetik görünüm sunmayan göbek tarzı kilolar bu yöntemle kökünden kaldırılır. Aşırı kiloların ortadan kalkması, özgüveni de yerine getirir.  Günümüzde çoğunlukla şu bölgelere uygulanır:

  • Göbek ve bacak çevresi
  • Kollarda meydana gelen sarkmalar
  • Vücudun neredeyse her bölgesi

Yöntem uzman kişiler tarafından, sağlık merkezlerinde uygulanmalıdır.

Slimcare Kimler Yaptıramaz?

SLIMCARE uygulamalarından, hamile ya da hamilelik şüphesi olan kişiler kesinlikle yararlanamaz. Bununla birlikte, uygulama elektromanyetik bir alana sahip olduğundan, kalp pili olan kişiler için de uygun değildir. İleri yaş grubunda olan kişiler için de bu yöntem uygunluk göstermez. Daha genç ve orta yaşlı hastalar içindir. Bu yöntem sayesinde, kısa sürede istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Üstelik tüm bu süreçte yanınızda yer almaktayız.

Bir Uygulama Ne Kadar Sürer?

Uygulama, oldukça kısa seanslar halinde sürer. Bu yöntemle hızlı şekilde kilo vermek mümkündür. Ortalama olarak 30 dakika bir seans süresine eşittir. Uygulama sırasında kasar aktif olarak çalışır. Kaslar yaklaşık olarak 20000 kez çalıştırılır. Bu şekilde hızlı bir yağ yakım süreci olur. Günümüzde oldukça fazla tercih edilen bir uygulamadır.

Kaç Kere Kullanmak Gerekir?

Yağ yakma oranları yüksek olduğundan, bu yöntemi sıklıkla tercih edilmektedir. Hastaların beklentilerini, oldukça fazla karşılamaktadır. Seans sayısı, hastanın genel durumuna bağlı olarak değişir. Günümüzde ortalama olarak yarım saat içinde sona erer ve hastalar bu süre içinde spor yapmış gibi olur. Bu tür seanslar hastaya bağlı olarak, üç günde bir ya da haftada bir tekrarlanabilir.

Ne Kadar Kullanılabilir?

Uygulama sayesinde, kas hücre miktarı %18 oranında artış gösterir. Bununla birlikte, yağ hücreleri de %21 azalır. etkisi, spor yapmakla eş değer bir sonuca sahiptir. Uygulama sıklığında tercih, hastanın genel durumuyla yakından ilgilidir. Günümüzde süreleri, haftada bir seans şeklindedir. Bu şekilde, haftada bir defa spor yapmış etkisi yaratılır. süreci ile ilgili planlamaları, seansları ve sürelerini yakından etkiler. Hastanın vücut beklentileri de bu noktada oldukça önemlidir.

Hızlı şekilde kilo vermek isteyen hastalar, aşamalarında bu yöntemi kullanır. sonrasında da hastaların düzenli beslenme ve egzersiz rutinine devam etmesi gerekir. Bu şekilde, etkin bir kilo koruması sağlanır. Farklı hasta grupları için de bu yöntemi kullanılabilir. herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Slimcare Ağrı Yapar Mı?

Diğer yağ yakma ve kilo verme uygulamaları incelendiğinde, SLIMCARE oldukça ağrısız ve acısız bir yöntemdir. Temel olarak yağ hücrelerini tamamen ortadan kaldırmayı amaçlar. Aynı zamanda hastaların konforunu sağlamak da öncelikli amaçları arasında yer alır. Hem hızlı kilo verip hem de formda ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak isterseniz slimcare ile zayıflama yöntemini tercih edebilirsiniz. Ağrı yapmamasının yanında kısa seanslara sahip olması, dikkat çeken özellikleri arasında yer alır.

Slimcare Yaptıranlar Kadınlar Kulübü

Genel olarak bakıldığında, bu türünün kadınlar arasında çok popüler olmadığı görülür. sonrası yorumlar incelendiğinde, ağrısız ve basit bir yöntem olduğunun öne çıktığı görülür. Bu açıdan hastaların rahat bir şekilde tercih ettikleri yöntemdir. Hastaların edilme süreçleri daha nitelikli hale gediğinden, Slimcare ile zayıflama yöntemi, birçok farklı kişinin tercihleri arasında yer alır.

Hastanın kilosuna ve beklentilerine bağlı olarak seans süresi de değişiklik gösterir. Bu şekilde net bir fiyatlandırma yapmak da mümkün olur. Hastalar gerekli tetkiklerini yaptırmasının ardından bu yönteme başlayabilir.

Slimcare Seans Ücreti 2024

Farklı hasta gruplarına göre değişiklik gösteren fiyatlar, hastanın kilosuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Hastaların süreçlerinin kaliteli geçmesi adına elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Çeşitli destek programını da onlarla buluşturmaktayız. Buna bağlı olarak, farklı fiyat politikalarına sahibiz.

2024 seans ücretleri hakkında en net bilgiyi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Slimcare Fiyatları 2024

Hem uygulama hem de tercihe edilme açısından, ülkemizde ilk sıralarda yer alır. Her sağlık merkezinde uygulanmaya başlayan , mutlaka uzman bir doktorun eşliğinde uygulanmalıdır. Bu şekilde, daha sağlıklı sonuçlara ulaşmak mümkündür.

Slimcare ile zayıflama fiyatları hakkında, en net bilgilere ulaşmak isterseniz dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve daha detaylı olarak süreç hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Slimcare fiyatları 2024 hakında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Instagram : bukbeauty