Hollywood Cilt Bakımı Nedir?

Hollywood Cilt Bakımı, anti-aging uygulamalar içerisinde yer almaktadır. Ciltte meydana gelen birçok leke ve kırışıklık gibi sorunlar çevresel ve genetik faktörlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Bu cilt sorunlarına yeterli düzeyde müdahale edilmediği taktirde bu durum kalıcı bir hale gelebilmektedir. Hollywood cilt bakımı bir diğer adı ile Snowcell cilt bakımı ciltteki lekelenme ve diğer sorunların giderilmesi için oldukça etkilidir.

Bu enzim peeling işlemi sayesinde lekelenmeye sebep olan enzim baskılanmakta ve cildin rengi açılmaktadır. Soyulma gibi durumlar hollywood cilt bakımı yönteminde oldukça az olduğundan dolayı sonrasında gündelik yaşama hızlı bir şekilde dönmek mümkündür. Bu uygulamanın tercih edilmesindeki en önemli sebep, her mevsimde yapılabilmesi ve ilk seanstan sonra gözle görülebilir bir sonuç vermesidir.

Cildin canlı ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını herkes arzulamakta ancak bazı durumlarda bu canlılığı sürdürmek zor olabilmektedir. Ciltteki ışıltıyı geri kazanmanın en ideal yolu Hollywood cilt bakımları sayesinde olabilmektedir. Cildin ihtiyacı olan tüm bakımlar tek bir seansta gerçekleşmekte ve cilt sorunlarına bağlı olarak meydana gelen her türlü problemler en aza indirilmektedir. Bu cilt bakımı yalnızca kadınların değil erkeklerinde son dönemdeki tercih ettiği uygulamalar arasında yer almaktadır.

Cildin kaybolan ışıltısı geri kazanmak amacı ile gerçekleştirilen Hollywood cilt bakımı, klasik cilt bakımlarından oldukça farklı bir yöntemdir. Vakumlu özel cihazlar aracılığı ile yapılan bu işlemler, cildi derinlemesine temizlemekte ve cildin ihtiyaç duyduğu nemlendirici ve solüsyonlar cilde kazandırılmaktadır. Teknolojik cihazlar ile yapılan bu cilt bakımı sayesinde uygulamanın etkisi artırılmakta ve uygulama bittikten sonra canlı ve ışıltılı bir cilt elde edilmektedir.

Hollywood Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Pek çok karışım kullanılarak uygulanan Hollywood cilt bakımı işlemi, diğer klasik bakım yöntemlerinden farklı bir süreçte ilerlemektedir. Bu süreçte kullanılan yöntemler cilde yüksek bir etki sağlamaktadır. Bu cilt bakımı işlemleri her cilt tipi için yapılmakta ve farklı teknikler kullanılarak başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Hollywood cilt bakımı işlemleri her cilt tipine ayrı bir şekilde yapılır;

 • Kuru cilt: kuru ciltlerin yaşadığı en büyük sorun nem ihtiyacının yeteri kadar karşılanmamasıdır. Bu içeriğinde yoğun nem protokolü uygulanmaktadır.
 • Yağlı cilt: yağlı ciltlerde yapılması gereken en önemli şey sebum dengesini korumaktır. Cildi kurutmadan işlemler gerçekleştirilir.
 • Karma cilt: her bir vücut bölgesinde farklı ihtiyaçlara uygun olacak şekilde işlem yapılmaktadır.
 • Hassas cilt: cilt hassasiyeti cilt bakım süreçlerinde ayrı bir şekilde analiz edilmesi gereken unsurdur. Cildin hassasiyet gösterdiği hususlar belirlenerek ihtiyaç duyulan işlemler gerçekleştirilmektedir.

Hollywood Cilt Bakımı Ne İşe Yarar?

Hollywood cilt bakımı cildi yenilemeyi sağlayan yöntemlerden birisidir. Bu yöntemlerin başarılı olabilmesi için cildin üst düzeyinde yer alan ölü deri tabakasının vücuttan uzaklaştırılması gerekmektedir. Bu cilt bakımı, vücudun ihtiyaç duyduğu tüm bakımların tek bir seansta gerçekleşmesine imkân sağlayan işlemlerdir.

Çevresel unsurların yanı sıra, cilt tipine uygun olmayan ürünlerin kullanılması ciltteki gözeneklerin kapanmasına ve bu durumda ciltte farklı sorunların meydana gelmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda ciltte yer alan ölü hücrelerin birikmesi ile cilt yorgun ve kırışık gözükmektedir. Tüm bu sorunların giderilmesi için Hollywood cilt bakımı işlemlerinden yararlanılmaktadır.

Bu uygulama sayesinde ciltteki ölü tabaka derinlemesine temizlenmekte ve var olan problemler ortadan kaldırılmaktadır. Hassas, yağlı, kuru ve karma cilt tiplerine rahatlıkla uygulanan bu cilt bakımı aracılığı ile güzel ve canlı görünen bir cilde kavuşmak mümkün olmaktadır.

Hollywood Cilt Bakımı Kaç Aşamalıdır?

Hollywood cilt bakımı işlemi 45 dakika süren ve tek seansta tamamlanan işlemlerdir. Bu 45 dakika içerisinde 4 aşamalık bir süreç yönetilmektedir. Bu aşamalar sırası ile şöyledir;

 • İlk aşama derin temizleme: İlk etapta hastanın cildi temizlenmekte ve ciltte makyaj varsa bu silinerek hazır bir hale getirilmektedir. Derin temizleme aşamasında hastaya tek kullanımlık solüsyon işlemi uygulanmakta ve cildin gözenekleri yumuşak bir duruma getirilmektedir. Bu aşamadaki amaç, tıkalı olan gözeneklerin açılmasıdır.
 • İkinci aşama peeling: peeling işlemlerinde özel Vortex vakum başlığı kullanılır. Bu başlık sayesinde cilt ölü deriden arındırılır ve gözeneklerde yer alan kirler temizlenir. Ölü derinin temizlenmesi ile ciltte taze ve yeni bir katmana ulaşılır.
 • Üçüncü aşama serum: gözeneklerin açılmasından sonra özel serumlar cilde uygulanmaktadır. Kırışıklık, leke ve cilt rengi için birbirinden farklı ihtiyaca yönelik özel serum uygulaması bu yöntemi içerisinde bulunmaktadır.
 • Dördüncü aşama nemlendirme: cildin yatıştırılması için en etkili yollardan birisi nemlendirici kullanmaktır. Bu aşamada antioksidanlardan yararlanılır ve cilt nemlendirilir.

Hollywood Cilt Bakımının Faydaları Nelerdir?

 • Her yaş ve her cilt tipine uygun olan cilt bakımı yöntemidir.
 • Cildin nem dengesinin korunmasını sağlamakta ve ciltteki yağlanmanın önüne geçmektedir.
 • esnasında tahriş, ödem, şişme ve kızarıklık sorunları görülmemektedir.
 • Cildin ihtiyacı olan vitamin ve mineraller tek bir seansta vücuda aktarılmaktadır.
 • Bütün mevsimlerde uygulanabilen cilt bakımıdır.
 • Cildin toksinlerden arındırılmasını sağlamaktadır.
 • Canlı ve parlak bir cilde sahip olmayı mümkün kılmaktadır.
 • 45 dakikada yapılan Hollywood cilt bakımı sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.
 • Cildi pürüzsüzleştirir ve yumuşatır.
 • Siyah nokta, leke ve akne etkili olmaktadır.
 • Ağrısız bir uygulamadır ve bundan dolayı konforlu bir süreci sunmaktadır.
 • Derinlemesine bir temizlik sağlamakta ve böylece etkisi uzun süreli olmaktadır.
 • Birden fazla cilt bakımı yöntemini bir arada sunmaktadır.
 • Kolajen ve elastikiyet kazandırmakta ve böylece cilt formunu tekrar kazandırmaktadır.

Hollywood Cilt Bakımı Cildin Tüm İhtiyaçlarını Karşılar

Cildin tüm bölgesinde uygulanan ve cildi derinlemesine temizleyen bu bakım yöntemi ile sağlıklı bir cilde kavuşmak mümkün olmaktadır. Vakumlama özelliği ile ön plana çıkan Hollywood cilt bakımı, ciltteki tüm ölü hücreleri ortadan kaldırmakta ve tıkalı gözenekleri açmaktadır. Bu uygulama ile birçok cilt sorunu çözümlenmektedir. Kolajen üretiminin sağlanması ile birlikte cilt yenilenmekte ve yenilenen cilt tekrar formunu kazanmaktadır.

Hollywood yıldızlarının ilk tercihi olan bu cilt işlemi ile ciltteki yağlanma, sivilcelenme ve siyah nokta gibi sorunlar vücuttan uzaklaştırılmaktadır. Tek seansta tamamlanması ve pek çok sorunu çözmesinden dolayı tüm dünyada en çok tercih edilen cilt bakımı uygulamaları arasında yer almaktadır. Ayrıca ağrısız bir işlem ve konforlu bir süreci olmasından dolayı bu işlemi yaptıranların sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Hollywood Cilt Bakımı Kimlere Uygulanır?

Hollywood cilt bakımı kadın ve erkek fark etmeksizin her yaştaki kişilere uygulanmaktadır. Tek bir seansta yapılan bu işlemlerde gözle görülebilir sonuçlar elde edilebilir. Her mevsim uygulanan ve her cilt tipine yapılan bu işlemlerin uygun olduğu kişiler şöyledir;

 • Hamilelikten sonra kalan leke izleri
 • Hormonal sebeplerden dolayı ciltte oluşan lekeler
 • Yaşlanma ve güneş ışınları sonucu oluşan leke
 • İnce çizgi ve kırışıklık sorunu
 • Akne sonrası oluşan leke durumu
 • Cilt renginin açılması ve parlak bir duruma getirilmesi

Hollywood Cilt Bakımı Sonrasında Neler Yapılmalı?

 • Hollywood cilt bakımı sonrasında yapılan özel bir bakım bulunmamaktadır. Ancak cilt bir gün boyunca yıkanmamalıdır.
 • İşlemden bir gün boyunca cilde krem ve losyon ürünlerinin sürülmemesi gerekmektedir.
 • süreci bittikten sonra günlük yaşama hemen dönülebilir.
 • Cilt parlak ve canlı bir görünüme kavuşacağı için uygulama sonrasında makyaj yapmaya gerek duyulmayabilir.

Hollywood Cilt Bakımı Her Cilt Tipine Uygundur

Cilt için yapılacak yöntemi iyi bir cilt temizliği ile başlamaktadır. Cilt temizliği yaparken aynı esnada cildin yenilenmesini sağlayan Hollywood cilt bakımı ile arzu edilen görünüme ulaşılmaktadır. Her cilt tipindeki ölü dokuları temizleyen ve yeni bir cilt formu oluştura cilt bakımı ile cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşması sağlanmaktadır. Her cilt tipi için birbirinden farklı sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. Bu sorunlar;

 • Siyah nokta, akne, sivilce ve leke
 • Güneş ışını lekesi
 • İnce çizgi ve kırışıklık
 • Nemsiz kuru bir cilt
 • Yağlı ama sebum dengesi olmayan bir cilt
 • Ciltteki renk düzensizlikleri

Hollywood cilt bakımı, diğer klasik yöntemlerden daha başarılı bir orana sahiptir. Özellikle ciltteki lekeleri  şekilde yok eden bu cilt bakımı ile arzu edilen görünüm mümkündür. Yalnızca lekeler değil, cildin nemini sağlaması, kolajen ve elastikiyetini sağlaması gibi durumlar nedeni ile bu cilt bakımı oldukça beğenilmektedir. Hollywood cilt bakımını öne çıkaran en önemli özelliklerden birisi cilt tipi ayırt etmeden herkese güvenilir bir şekilde uygulanmasıdır.

Hollywood Cilt Bakımı Nasıl Etki Eder?

Cildin daha sağlıklı ve güzel bir görünüme ulaşması için öncelikle yapılması gereken şey derinlemesine bir temizliktir. Kadın ve erkek fark etmeden her cilt tipine göre gerçekleştirilen Hollywood cilt bakımı aracılığı ile cildin ihtiyacı kombine bir şekilde yapılmaktadır. Pürüzsüz bir cilt için cildin temizlenmesi kaçınılmaz yollardan birisidir. Hollywood cilt bakımı sonra düzenli olarak yapılacak cilt bakımı rutini ile etkisi uzun süre etkisini gösterecektir.

Tek bir seans ile pek çok teknik ve cilt bakımı yapılmakta ve öncelikle lekeli cilt görünümden kurtulmak mümkün olmaktadır. Bu işlemler ile kan dolaşımı hızlandırılmakta ve ince çizgi ve kırışıklıklar ortadan kaldırılmaktadır. Hollywood cilt bakımı, pek çok cilt sorununa çözüm bulmanın yanı sıra oldukça yararlı bir işlemdir.

Bu uygulamanın cilt bakımına yararı şöyledir; cilt yağdan ve siyah noktadan arınmaktadır. Cildin alt katmanlarına serumlar verilmekte ve bu serumlar sayesinde akne ve sivilce sorunu çözülmektedir. Tıkalı gözenekleri açılmakta ve cildin kaybettiği esneklik ve nem tekrar geri kazandırılmaktadır.

Hollywood Cilt Bakımı Fiyatları 2024

Hollywood cilt bakımı uygulamalarının gerçekleştirildiği sayısı oldukça azdır ve bu özel teknikler kullanarak bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Özel cilt bakımlarından birisi olan Hollywood cilt bakımının fiyatları bazı faktörlere göre değişiklik göstermektedir. merkezlerde gerçekleştirilen bu işlemlerin fiyatları, uygulamanın yapılacağı bölge, uygulamayı yapacak olan kişi, kullanılan cihaz ve hastanın cilt sorununa göre farklı bir şekilde değerlendirilmektedir.

Cildin derinlemesine temizleyen ve yenileyen bu cilt bakımlarının içeriği ile ilgili kesin bir fiyat aralığından bahsetmek oldukça zordur. Yukarıdaki maddelerin yanı sıra bu cilt bakımı tek bir seans aralığına sahiptir. Bundan dolayı uygun seçeneklerde alternatif fiyatlar ile karşılaşmak mümkündür.

Cilt bakımı işlemleri bazı merkezlerde paket halinde sunulmaktadır. Bu paketlerin içeriğine göre bütçeye uyumlu fiyat seçenekleri arasından tercih yapmak mümkündür. Hollywood cilt bakımı fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için uygulamanın yapılacağı detaylı bilgi almak gerekmektedir. Hollywood cilt bakımı fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Instagram : bukbeauty